GoodRam ZIP wyróżnia oryginalny sposób wysuwania złącza USB, który w ten sposób podkreśla jego nowoczesny i niewątpliwie atrakcyjny wygląd.

Obudowa jest z anodyzowanego aluminium oraz metalu, skutecznie chronią one zawarte w środku moduły pamięci przed uszkodzeniem, stanowiąc jednocześnie doskonalą powierzchnię do wykonania precyzyjnego graweru laserowego.

Pendrive - ZIP

Termin realizacji

Pendrive GoodRam ZIP

Dokładamy wszelkich starań by każda produkcja została zrealizowana w możliwie krótkim czasie. Posiadamy duże stany magazynowe, co zdecydowanie wpływa na terminy realizacji prac.

Realizacja następuje w momencie dostępności na magazynie 1-3 dni robocze, w chwili braku na magazynie 3-5 dni roboczych.

Termin realizacji liczony jest od akceptacji projektu graficznego przes3anej na adres grafika@promedia.pl. Akceptacje potwierdzone po godzinie 15:00 traktowana są jak dostarczone kolejnego dnia roboczego.

Dostawa kurierska - kolejny dzień roboczy po nadaniu przesyłki.

Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym terminie realizacji, skontaktuj się z nami.

Jakość wykonania

Pendrive GoodRam ZIP

Pendrivy GoodRam posiadają dożywotnią gwarancję producenta, co świadczy o ich najwyższej pewności jakościowej. Wszystkie moduły pamięci zostały wyprodukowane przez topowe firmy takie jak Toshiba oraz Samsung. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i właściwie dobranym komponentom pendrivy gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę.

W czasopismach komputerowych Chip, PC World, pamięci firmy GoodRam plasują się w wysokiej czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne w tym jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendriva, który będzie prawdziną reklamą Twojej firmy jednocześnie posiadaj±cy doskonały design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi - model ZIP firmy GoodRam to będzie doskonały wybór - doskonały stosunek ceny do jakości.

Grawer laserowy

Wszystkie nasze pendrivy znakowane są za pomocą profesjonalnych markowych urządzeń RMI Laser LLC oraz Trotec, które zapewniają wysoką jakość i precyzje w znakowaniu.

Grawer laserowy bez fizycznego uszkodzenia obudowy jest nie do usunięcia przez co jest najtrwalszą metodą znakowania.

Przy przygotowaniu pliku do grawerowania - wykorzystaj specyfikacje techniczne w formacie PDF.

Warianty kolorystyczne

Pendrive GoodRam ZIP
Pendrive zip
Dostępny w kolorach:

Trwa aktualizacja cen prosimy o skorzystanie z powyższego cennika w formacie PDF, bądź odwiedzenie naszego sklepu online. Cennik w formacie tabelarycznej dostępny będzie za kilka minut. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Specyfikacja techniczna

Pendrive GoodRam ZIP
Specyfikacja techniczna pendrive zip
Model GoodRam ZIP
Kolory
Pojemności
Prędkość odczytu odczyt: do 20 MB/s
Prędkość zapisu zapis: do 5 MB/s
Interfejs 2.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Wymiary USB z zaczepem do mocowania: 46,3 x 17,0 x 8,2 mm
Materiał anodyzowane aluminium
Waga 16 g
Znakowanie Grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 36,0 x 13,5 mm (1 strona) / 24,0 x 13,5 mm (2 strona)
Gwarancja Wieczysta
Specyfikacje w formacie PDF