GoodRam ECO to unikatowy model wykonany z egzotycznego drewna merbau.

Obudowa jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na wgniecenia, posiadająca unikalną fakturę oraz zróżnicowaną kolorystykę z uwagi na fakt użycia naturalnego drewna - to właśnie czyni ją unikatowym - jedna partia pendrivów może mieć inną strukturę i kolorystykę. Po prostu ... natura.

Pendrive - ECO

Termin realizacji

Pendrive GoodRam ECO

Dokładamy wszelkich starań by każda produkcja została zrealizowana w możliwie krótkim czasie. Posiadamy duże stany magazynowe, co zdecydowanie wpływa na terminy realizacji prac.

Realizacja następuje w momencie dostępności na magazynie 1-3 dni robocze, w chwili braku na magazynie 3-5 dni roboczych.

Termin realizacji liczony jest od akceptacji projektu graficznego przes3anej na adres grafika@promedia.pl. Akceptacje potwierdzone po godzinie 15:00 traktowana są jak dostarczone kolejnego dnia roboczego.

Dostawa kurierska - kolejny dzień roboczy po nadaniu przesyłki.

Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym terminie realizacji, skontaktuj się z nami.

Jakość wykonania

Pendrive GoodRam ECO

Pendrivy GoodRam posiadają dożywotnią gwarancję producenta, co świadczy o ich najwyższej pewności jakościowej. Wszystkie moduły pamięci zostały wyprodukowane przez topowe firmy takie jak Toshiba oraz Samsung. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i właściwie dobranym komponentom pendrivy gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę.

W czasopismach komputerowych Chip, PC World, pamięci firmy GoodRam plasują się w wysokiej czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne w tym jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendriva, który będzie prawdziną reklamą Twojej firmy jednocześnie posiadaj±cy doskonały design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi - model ECO firmy GoodRam to będzie doskonały wybór - doskonały stosunek ceny do jakości.

Grawer laserowy

Wszystkie nasze pendrivy znakowane są za pomocą profesjonalnych markowych urządzeń RMI Laser LLC oraz Trotec, które zapewniają wysoką jakość i precyzje w znakowaniu.

Grawer laserowy bez fizycznego uszkodzenia obudowy jest nie do usunięcia przez co jest najtrwalszą metodą znakowania.

Przy przygotowaniu pliku do grawerowania - wykorzystaj specyfikacje techniczne w formacie PDF.

Warianty kolorystyczne

Pendrive GoodRam ECO
Pendrive eco
Dostępny w kolorach:
(poszczególne pendrivy mogą się od siebie różnić kolorystyką, faktura, strukturą, itd.)

Trwa aktualizacja cen prosimy o skorzystanie z powyższego cennika w formacie PDF, bądź odwiedzenie naszego sklepu online. Cennik w formacie tabelarycznej dostępny będzie za kilka minut. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Specyfikacja techniczna

Pendrive GoodRam ECO
Specyfikacja techniczna pendrive eco
Model GoodRam ECO
Kolory
(poszczególne pendrivy mogą się od siebie różnić kolorystyką, faktura, strukturą, itd.)
Pojemności
Prędkość odczytu odczyt: do 20 MB/s
Prędkość zapisu zapis: do 5 MB/s
Interfejs 2.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Wymiary USB 60,0 x 18,0 x 10,0 mm
Materiał Egzotyczne drewno merbau
Waga 10 g
Znakowanie Grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 40,0 x 14,5 mm (z przodu / z tyłu)
Gwarancja Wieczysta
Specyfikacje w formacie PDF