GoodRam CUBE to pendrive niewielkich rozmiarów (zaledwie 3 cm długości), wyglada bardzo nowocześnie i atrakcyjnie.

Solidna obudowa z anodyzowanego aluminium chroni zawarte w środku moduły pamięci przed uszkodzeniem stanowiąc doskonałą powierzchnię do wykonania precyzyjnego graweru laserowego.

Model GoodRam CUBE ma dziurkę, która pozwala na umocowanie pendriva jako breloka do kluczy, przypięcie na smyczy, przypadnie do gustu każdej kobiecie - dzięki swoim poręcznym małym rozmiarom.

Pendrive - CUBE

Termin realizacji

Pendrive GoodRam CUBE

Dokładamy wszelkich starań by każda produkcja została zrealizowana w możliwie krótkim czasie. Posiadamy duże stany magazynowe, co zdecydowanie wpływa na terminy realizacji prac.

Realizacja następuje w momencie dostępności na magazynie 1-3 dni robocze, w chwili braku na magazynie 3-5 dni roboczych.

Termin realizacji liczony jest od akceptacji projektu graficznego przes3anej na adres grafika@promedia.pl. Akceptacje potwierdzone po godzinie 15:00 traktowana są jak dostarczone kolejnego dnia roboczego.

Dostawa kurierska - kolejny dzień roboczy po nadaniu przesyłki.

Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym terminie realizacji, skontaktuj się z nami.

Jakość wykonania

Pendrive GoodRam CUBE

Pendrivy GoodRam posiadają dożywotnią gwarancję producenta, co świadczy o ich najwyższej pewności jakościowej. Wszystkie moduły pamięci zostały wyprodukowane przez topowe firmy takie jak Toshiba oraz Samsung. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i właściwie dobranym komponentom pendrivy gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę.

W czasopismach komputerowych Chip, PC World, pamięci firmy GoodRam plasują się w wysokiej czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne w tym jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendriva, który będzie prawdziną reklamą Twojej firmy jednocześnie posiadaj±cy doskonały design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi - model CUBE firmy GoodRam to będzie doskonały wybór - doskonały stosunek ceny do jakości.

Grawer laserowy

Wszystkie nasze pendrivy znakowane są za pomocą profesjonalnych markowych urządzeń RMI Laser LLC oraz Trotec, które zapewniają wysoką jakość i precyzje w znakowaniu.

Grawer laserowy bez fizycznego uszkodzenia obudowy jest nie do usunięcia przez co jest najtrwalszą metodą znakowania.

Przy przygotowaniu pliku do grawerowania - wykorzystaj specyfikacje techniczne w formacie PDF.

Warianty kolorystyczne

Pendrive GoodRam CUBE
Pendrive cube
Dostępny w kolorach:

Trwa aktualizacja cen prosimy o skorzystanie z powyższego cennika w formacie PDF, bądź odwiedzenie naszego sklepu online. Cennik w formacie tabelarycznej dostępny będzie za kilka minut. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Specyfikacja techniczna

Pendrive GoodRam CUBE
Specyfikacja techniczna pendrive cube
Model GoodRam CUBE
Kolory
Pojemności
Prędkość odczytu odczyt: do 20 MB/s
Prędkość zapisu zapis: do 5 MB/s
Interfejs 2.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Materiał anodyzowane aluminium
Wymiary USB 33,0 x 12,3 x 6,0 mm
Waga 5 g
Znakowanie Grawer laserowy
Zalecany obszar znakowania 25,5 x 9,0 mm (z przodu / z tyłu)
Gwarancja Wieczysta
Specyfikacje w formacie PDF