GoodRam COLOUR wyróżnia się klasycznym kształtem.

Wykonany jest z solidnego plastiku - obudowa dostępna w 3 najpopularniejszych kolorach, posiada obrotowy system zamykania w kolorze białym który pozwala na umieszczenie pełnokolorowego nadruku - DRUK FULL KOLOR nadruk pełnokolorowy CMYK - bez żadnych ograniczeń.

Dodatkowo model GoodRam COLOUR wyposażony jest w dziurkę pozwalającą na umocowanie pendriva jako breloka do kluczy, na smyczy, itp.

Pendrive - COLOUR

Termin realizacji

Pendrive GoodRam COLOUR

Dokładamy wszelkich starań by każda produkcja została zrealizowana w możliwie krótkim czasie. Posiadamy duże stany magazynowe, co zdecydowanie wpływa na terminy realizacji prac.

Realizacja następuje w momencie dostępności na magazynie 1-3 dni robocze, w chwili braku na magazynie 3-5 dni roboczych.

Termin realizacji liczony jest od akceptacji projektu graficznego przes3anej na adres grafika@promedia.pl. Akceptacje potwierdzone po godzinie 15:00 traktowana są jak dostarczone kolejnego dnia roboczego.

Dostawa kurierska - kolejny dzień roboczy po nadaniu przesyłki.

Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym terminie realizacji, skontaktuj się z nami.

Jakość wykonania

Pendrive GoodRam COLOUR

Pendrivy GoodRam posiadają dożywotnią gwarancję producenta, co świadczy o ich najwyższej pewności jakościowej. Wszystkie moduły pamięci zostały wyprodukowane przez topowe firmy takie jak Toshiba oraz Samsung. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i właściwie dobranym komponentom pendrivy gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę.

W czasopismach komputerowych Chip, PC World, pamięci firmy GoodRam plasują się w wysokiej czołówce jeśli chodzi o jakość wykonania, parametry techniczne w tym jakość zapisu i odczytu.

Jeśli szukasz najwyższej jakości pendriva, który będzie prawdziną reklamą Twojej firmy jednocześnie posiadaj±cy doskonały design, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi - model COLOUR firmy GoodRam to będzie doskonały wybór - doskonały stosunek ceny do jakości.

Grawer laserowy

Wszystkie nasze pendrivy znakowane są za pomocą profesjonalnych markowych urządzeń RMI Laser LLC oraz Trotec, które zapewniają wysoką jakość i precyzje w znakowaniu.

Grawer laserowy bez fizycznego uszkodzenia obudowy jest nie do usunięcia przez co jest najtrwalszą metodą znakowania.

Przy przygotowaniu pliku do grawerowania - wykorzystaj specyfikacje techniczne w formacie PDF.

Warianty kolorystyczne

Pendrive GoodRam COLOUR
Pendrive colour
Dostępny w kolorach:

Trwa aktualizacja cen prosimy o skorzystanie z powyższego cennika w formacie PDF, bądź odwiedzenie naszego sklepu online. Cennik w formacie tabelarycznej dostępny będzie za kilka minut. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Specyfikacja techniczna

Pendrive GoodRam COLOUR
Specyfikacja techniczna pendrive colour
Model GoodRam COLOUR
Kolory
Pojemności
Prędkość odczytu odczyt: do 20 MB/s
Prędkość zapisu zapis: do 5 MB/s
Interfejs 2.0 (kompatybilny ze starszymi wersjami)
Materiał plastik
Wymiary USB 57,7 x 19,3 x 9,6 mm
Waga 8 g
Znakowanie nadruk cyfrowy UV (pełnokolorowy nadruk pełnokolorowy CMYK)
Zalecany obszar znakowania 30,0 x 14,0 mm (z przodu / z tyłu)
Gwarancja Wieczysta
Specyfikacje w formacie PDF